Obserwuj

TTM zatrudni Przedstawiciela handlowego ds. Klientów Biznesowych

Wejherowo, wejherowski, Pomorskie Dodane o 00:57, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 430920413
Twoja Telewizja Morska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy ds. Klientów Biznesowych
Miejsce pracy: Wejherowo/pomorskie

Opis stanowiska
Charakter pracy: praca w biurze/praca w terenie, segment B2B
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Miejsce pracy: siedziba firmy, obszar powiatów wejherowskiego i puckiego oraz aglomeracji trójmiejskiej
Wymiar pracy: cały etat

Obowiązki:
pozyskiwanie nowych klientów
budowanie długoterminowych relacji z klientami
rozwijanie potencjału obecnych klientów firmy
sporządzanie ofert i umów handlowych dostosowanych do potrzeb klientów, prowadzenie dokumentacji handlowej
udział w przedsięwzięciach marketingowych
monitoring rynku pod względem rozwoju dostępnej oferty i potrzeb rynku

Wymagania:
wykształcenie min. średnie, preferowany licencjat lub wyższe
doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta biznesowego
umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność
umiejętność kreowania relacji handlowych i personalnych
sumienność, samodzielność, wysoka kultura osobista
doświadczenie w sprzedaży reklam będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia i rozwoju zawodowego
ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole
niezbędne narzędzia pozwalające skutecznie realizować zakładane plany sprzedaży
atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń, uzależniony od zaangażowania i wyników pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Twoja Telewizja Morska

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Wejherowo, wejherowski, Pomorskie

Pokaż na mapie