To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Opolskiem.

Toyota - Pracownik Logistyki

Opis
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

<strong> Jestes zainteresowany rozwojem w logistyce ?</strong>
Weź udział w REKRUTACJI W JELCZU LASKOWICACH !
Dołącz do Toyoty - zdobądż swoje pierwsze doświadczenie na stanowisku:
<strong>
</strong><strong>
</strong>

<strong>Zakres obowiązków</strong>
<strong>Obowiązki:
</strong>
• transport komponentów na linię produkcyjną
• obsługa maszyn produkcyjnych
• kontrola jakościowa produktów

<strong>Oczekiwania</strong>
<strong>Wymagania:
</strong>
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub na produkcji
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
• Motywacji do podjęcia pracy i zaangażowania w wykonywane obowiązki

<strong>Oferta</strong>
<strong>Możemy Ci zaoferować:
</strong>
• Współpracę w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie pierwszego, cennego doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym
• Minimalne wynagrodzenie na poziome 3250zł brutto  + rozbudowany system dodatkowych benefitów płacowych
• Dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
• Transport pracowniczy z wybranych miejscowości (Strzelin, Oława, Grodków, Brzeg, Namysłów, Bierutów, Oleśnica, Wrocław)

<strong>
</strong><strong>Masz pytania ? Skontaktuj się: 696 - pokaż numer telefonu - </strong>
<strong>Miejsce pracy: Jelcz Laskowice</strong>
<strong>Oferta dotyczy pracy stałej.</strong>
  • Dodane o 09:31, 17 czerwca 2019
  • Wyświetleń:7
  • ID ogłoszenia: 537258612

Ogłoszenia użytkownika Manpower