Obserwuj

Tokarz/Frezer

Katowice, Śląskie, Śródmieście Dodane o 11:04, 16 maja 2019, ID ogłoszenia: 526679297

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, która dostarcza zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych dla rynku konsumenckiego, gastronomicznego, spożywczego i niespożywczego poszukuje kandydatów do pracy.

LOKALIZACJA: Siemianowice Śląskie (na granicy z Katowicami, okolice przystanku Dąbrówka Mała Centrum Handlowe / Dąbrówka Mała Le Ronda)

RODZAJ PRACY: Praca Stała, bezpośrednio pod firmą

Numer ref. TF/2018/P

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa urządzeń konwencjonalnych: tokarka, frezarka, szlifierka,
  • dokonywanie cyklicznych przeglądów form i narzędzi produkcyjnych według określonego harmonogramu (do przyuczenia , praca w zespole w Dziale Narzędziowym)
  • dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze konwencjonalnych maszyn obróbczych: tokarka, frezarka, szlifierka do płaszczyzn,
  • mile widziane doświadczenie w Dziale Narzędziowym,
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygad.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio pod firmą
  • wynagrodzenie ok. 5000 zł brutto / miesiąc (uzależnione od doświadczenia)
  • dodatek za system 4-brygadowy - 16% płacy zasadniczej
  • kartę multisport
  • okolicznościowe świadczenia pieniężne w okresie świąt i wakacji
  • programy szkoleniowe
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • pakiet medyczny

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

2 800 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
5 000 zł/mies.

O firmie

PowerJobs jest Agencją Pracy Tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych.
... czytaj więcej