To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Franczyza / Własna firma w Tomaszów Mazowiecki.

Tell zatrudni: Subagenta - poprowadź własny salon Orange!

Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, Łódzkie Dodane o 15:13, 16 maja 2018, ID ogłoszenia: 438006121

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A. Spółka działa na rynku telefonii komórkowej od 1997 r. W ramach sieci Tell działa w Polsce 139 salonów sprzedaży.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób, chętnych działać jako:

Subagent Tell Sp. z o.o.

Masz doświadczenie w branży telekomunikacyjnej? Może pracowałeś w salonie Orange?
Poprowadź własny!

Twoje zadania:

• prowadzenie salonu Orange na zasadzie umowy sub-agencyjnej
• zarządzanie zespołem pracowników
• realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
• dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
• zarządzanie gospodarką towarową

Czego od Ciebie oczekujemy:

• posiadania własnej działalności gospodarczej
• znajomości branży telekomunikacyjnej (preferowane osoby z doświadczeniem jako sprzedawca lub kierownik salonu sprzedaży)
• umiejętności sprzedaży
• wysokiej aktywności i skuteczności w działaniu
• zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych
• wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności

Oferujemy Ci:

• atrakcyjny system prowizyjny w tym liczne konkursy sprzedażowe
• bieżące wsparcie w prowadzeniu salonu ze strony Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Centrali.
• działania promocyjne i marketingowe wspierające sprzedaż
• szkolenia produktowe i rozwojowe
• przystosowany do standardu Orange, gotowy do pracy lokal
• przeszkolonych sprzedawców i pomoc w rekrutacji
• długotrwałe relacje oraz partnerską atmosferę we współpracy z Tell

Naszą siłą są ludzie! Dołącz do nas i rozwijaj się!
Dla Naszych najlepszych partnerów oferujemy możliwość prowadzenia większej ilości salonów.

Wyświetleń:920
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Ania

OEX Cursor zatrudni Merchandisera w Kielcach

Wykładanie towaru / inwentar.

wczoraj
14:54

3 sie

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika