To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Myślenice.

Telemonter Liniowy

Myślenice, myślenicki, Małopolskie Dodane o 12:11, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 524077660
In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod nr rejestracyjnym 1954.
Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
TELEMONTERA LINIOWEGO

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac operatorskich na sieciach telekomunikacyjnych,
- montaż urządzeń,
- konfiguracja i uruchomianie instalacji teletechnicznych

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B - mile widziane,
- komunikatywność

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków,
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
- dodatkowe benefity (Luxmed, Multisport, PZU)
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.
Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.
Wyświetleń:282
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PLUS KADRA Sp. z o.o.

Pracownik Działu Produktów Świeżych

Kasjer / ekspedient

dzisiaj
15:01

od 2 400 zł/mies.do 2 600 zł/mies.

dzisiaj
10:31

2 800 zł/mies.

wczoraj
15:01

Kasjer / Kasjerka

wczoraj
15:01

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika