To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Poznań.

Telefoniczny Doradca Klienta (Otomoto) [rekrutacja prowadzona online]

4 000 - 4 500 zł/mies.

OLX, Otomoto, Otodom to internetowe, dynamicznie rozwijające się serwisy ogłoszeniowe. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zmotywowanych Doradców Klienta Biznesowego. Szukamy osób z pasją, które wspólnie z nami ulepszą serwisy Grupy OLX.

Jeśli jesteś doświadczonym Specjalistą ds. Sprzedaży, znasz branżę motoryzacyjną (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub kredytowej również mile widziane) oraz jesteś w stanie wykazać się dotychczasowymi osiągnięciami sprzedażowymi, aplikuj do nas już teraz!

Twoje obowiązki:

  • telefoniczne budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami Otomoto
  • edukowanie Klientów odnośnie nowych zasad współpracy i zmian w cenniku
  • administracja bazą danych
  • prezentowanie oferty i dbałość o wizerunek spółki

Nasze oczekiwania:

  • ukierunkowanie na realizację celów
  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w pracy w branży automotive mile widziane
  • znajomośc języka angielskiego - mile widziane

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy
  • narzędzia: systemy, telefon, laptop, szkolenia
  • bogaty pakiet benefitów
  • umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 4000 - 4500 + 40% premii uzależnionej od realizacji celu sprzedażowego

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Sprawdź:

  • Dodane o 18:16, 12 czerwca 2020
  • Wyświetleń:4741
  • ID ogłoszenia: 514315616

Ogłoszenia użytkownika Grupa OLX Sp. z o.o.