To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Małopolskiem.

Technolog mechaniczny - miejsce pracy Skawina !

Skawina Dodane o 17:15, 28 marca 2018, ID ogłoszenia: 430108421
Opis stanowiska:
- Opracowywanie technologii mechanicznej na wykonywanie oprzyrządowań odlewniczych i obróbkę odlewów;
- Konstruowanie uchwytów obróbczych i sprawdzianów;
- Współpraca z warsztatem mechanicznym;
- Współpraca z kooperantami w zakresie obróbki mechanicznej i cieplnej odlewów;
- Wyjazdy służbowe do kooperantów.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie - inżynier mechanik, technik mechanik lub pokrewne;
- Znajomość obróbki skrawaniem;
- Prawo jazdy kategorii B;
- Znajomość obsługi komputera;
- Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych;
- Gotowość do pracy w zespole;
- Znajomość edytora graficznego 2D/3D będzie dodatkowym atutem;
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Odpowiedzialną i ciekawą pracę w jednej z najnowocześniejszej odlewni w Polsce;
- Stabilność zatrudnienia;
- Dojazd do pracy firmowym busem lub dofinansowanie kosztów dojazdu;
- Pensja adekwatna do posiadanych umiejętności i stażu pracy.
Wyświetleń:80