To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Żywiec.

Technolog meblowy

Firma KAZA DESIGN sp. z o.o., producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, zatrudni na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Łodygowice

Region: śląskie

OPIS STANOWISKA:

Do obowiązków Technologa należeć będzie:

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów z wykorzystaniem oprogramowania Auto-CAD
  • kontakt zarówno z projektantami jak i działem produkcji,
  • projektowanie i nadzór nad realizacją projektów prototypowych i wdrażanie do produkcji,
  • kosztorysowanie produkcji,
  • bieżąca aktualizacja zmian w dokumentacji technologicznej,

WYMAGANIA:

  • umiejętność rysowania 2D / Auto-CAD
  • wysoki poziom jakości podczas wykonywanych czynności.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie poparte umową o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • atrakcyjny program motywacyjny,
  • pracę w zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE:

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji bardzo prosimy o zawarcie w CV następujących klauzul w zależności od dobrowolnej decyzji:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez KAZA DESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach, Ul. Żywiecka 212, 34-325 Łodygowice, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko ­­­­­­­­Technolog z moim udziałem.

2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych KAZA DESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu przy ul. Grunwaldzka 3, 34-300 Żywiec, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Technolog z moim udziałem oraz udział w innych rekrutacjach w przyszłości.

Jednocześnie informuję, iż wyrażenie jednej z powyższych zgód na udział w rekrutacji jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Ponadto prosimy, aby w dokumentach aplikacyjnych umieścić treść klauzuli informacyjnej:

REKRUTACJA- OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

Administratorem moich danych osobowych jest KAZA DESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu przy ul. Grunwaldzka 3, 34-300 Żywiec, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Bielski-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 381 - pokaż numer telefonu - 5, REGON: 241 - pokaż numer telefonu - , NIP: 553 - pokaż numer telefonu - 1

Cele i podstawy przetwarzania

Twoje dane osobowe podane w CV przetwarzamy w celu:

a) uwzględnienia Cię w prowadzonym procesie rekrutacji, lub

b) uwzględniania Cię w prowadzonym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach

na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Odbiorcy danych

Administrator danych może udostępniać Twoje dane podmiotom z nim współpracującym, np. firmie IT, firmie serwisowej sprzętu. Administrator udostępni również Twoje dane sytuacji, kiedy będzie to konieczne z uwagi na ciążący na nim obowiązek.

Przekazywanie danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych

Administrator nie przekazuje Twoich danych do Państw trzecich.

Okres przechowywania danych

Twoje dane pozyskane w związku z prowadzonym procesem rekrutacji będą przetwarzane:

a) w przypadku wyrażenia zgody na udział w prowadzonym procesie rekrutacji- do jego zakończenia,

b) w przypadku wyrażenia zgody na udział w prowadzonym procesie rekrutacji oraz w dalszych procesach rekrutacyjnych- do czasu cofnięcia zgody lub maksymalnie przez dwa lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Twoje prawa:

Informujemy, że przysługuje Ci:

a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych

c) prawo do usunięcia danych.

d) ograniczenia przetwarzania danych

e) prawo do przenoszenia danych:

f) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Realizacja żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacyjnym.

W przypadku chęci realizacji powyższych praw, prosimy o kontakt drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub osobiście z wykorzystaniem następujących danych:

KAZA DESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach, Ul. Żywiecka 212, 34-325 Łodygowice

Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych osobowych

Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy przez Administratora.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji

Nie podejmujemy wobec Ciebie decyzji w sposób zautomatyzowany oraz nie podlegasz procesowi profilowania.

  • Dodane o 17:47, 12 marca 2020
  • Wyświetleń:2042
  • ID ogłoszenia: 537615258

Ogłoszenia użytkownika Monika