Obserwuj

Technik Utrzymania Ruchu

Nowa Sól, nowosolski, Lubuskie Dodane o 13:00, 13 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499046125
Dla firmy specjalizującej się w branży spożywczej poszukujemy
Technika Utrzymania Ruchu

oferujemy

- umowę o pracę
- pracę na pełny etat (piątek, sobota, niedziela)
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia
- pracę w międzynarodowej firmie umożliwiającą rozwój zawodowy i osobisty

zadania

- utrzymywanie ciągłości linii produkcyjnych, usuwanie pojawiających się usterek i awarii
- wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn zgodnie z zaleceniami producenta
- dbanie o należyty stan infrastruktury budynku, kontrolowanie stanu infrastruktury
- utrzymanie czystości na obszarach technicznych

oczekujemy

- znajomość procesów produkcyjnych
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- umiejętność czytania schematów pneumatycznych
- znajomość układu automatyki
- umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania
- umiejętność pracy w grupie

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy ?
Wyślij sms o treści: "Technik utrzymania ruchu Nowa Sól" pod numer: 665 - pokaż numer telefonu - , oddzwonię i opowiem o szczegółach oferty.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Natalia Maszkiewicz

Pracownik produkcji

Produkcja

23 lis

prace manualne