To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Poznań.

TECHNIK urządzeń kontrolnych- wlkp.

Poznań, Wielkopolskie, Rataje Dodane o 14:56, 6 listopada 2018, ID ogłoszenia: 486290430

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy  - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

TECHNIK URZĄDZEŃ KONTROLNYCH

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • Obsługa, konserwacja i naprawa wszystkich urządzeń kontrolno-pomiarowych na terenie zakładu, w szczególności:
  •   - Aparatury kontrolno-pomiarowej sterowania wanien i zasilaczy
  •   - Systemów sterowania automatów
  •   - Szaf sterowniczych i palników odprężarek
  •   - Urządzeń do foliowania ładunków paletowych
  • Wizualne kontrole zaworów na instalacji POPŻ
  • Przygotowywanie planów napraw i remontów podległych urządzeń
  • Przeprowadzanie zmian asortymentu na liniach

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie/zawodowe kierunkowe - mile widziane
  • Doświadczenie zawodowe - mile widziane
  • Uprawnienia do spawania elektrycznego - mile widziane
  • Uprawnienia SEP G1 1 kv SEP G3 eksploatacja
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym w systemie zmianowym

 Warunki:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość kształcenia i rozwijania swojej kariery zawodowej w strukturach organizacji w Polsce i zagranicą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w dobrej, przyjaznej atmosferze

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Wyświetleń:337
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Akcja Job

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika