To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Technik urządzeń chłodniczych / Belgia - rekrutacja online

Poszukujesz stabilnej pracy za granicą w firmie o doskonałej pozycji rynkowej? Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym? Chcesz się rozwijać zawodowo? Chcesz poznać Belgię?

Dobrze trafiłaś/eś! Mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy
  • wynagrodzenie brutto za godzinę pracy: od 16 euro do 18 euro (uzależnione od doświadczenia)
  • zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy, tygodniowe pensje
  • zatrudnienie na długi okres czasu (stałe)
  • po 12 miesiącach zatrudnienia istnieje możliwość przejścia na bezpośrednią umowę z firmą
  • zakwaterowanie służbowe: w pełni wyposażone, dobre warunki, blisko pracy (koszt od ok. 90 euro tygodniowo)
  • praca na pierwszą zmianę, stabilne godziny pracy
  • opieka koordynatora na miejscu
zadania
  • wykonywanie przeglądów serwisowych oraz bieżących napraw urządzeń chłodniczych na terenie Flandrii w Belgii
  • instalowanie nowych urządzeń chłodniczych
  • urządzenia chłodnicze stosowane w np.; supermarketach, sektorze agralnym, sztucznych wyciągach narciarskich
oczekujemy
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • wykształcenie kierunkowe (np. mechanika maszyn, elektromechanika, budowa maszyn)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów układów elektrycznych
  • prawo jazdy (kat. B) oraz własny samochód (koszty dojazdów do pracy na miejscu są zwracane)
  • mile widziane uprawnienia SEP E1 do 1kV

Serdecznie zapraszamy do aplikowania bądź skontaktuj się z nami pod numerem (+) 486 - pokaż numer telefonu - .

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 16:22, 11 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:244
  • ID ogłoszenia: 618062185

Ogłoszenia użytkownika Beniamin Sykut