To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Warszawa.

Technik mobilny / TECHNIK - KONSERWATOR

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 16:32, 30 października 2018, ID ogłoszenia: 471248979

ATALIAN POLAND-
PRACUJ Z NAMI!!

OBECNIE do PIONU TECHNICZNEGO UTRZYMANIA OBIEKTÓW poszukujemy osób na stanowisko:

TECHNIK GRUPY MOBILNEJ

ZADANIA:
• Zapewnienie realizacji zadań serwisowych

OCZEKUJEMY:
• chęć do pracy i zdobywania kwalifikacji
• zdolność do pracy na wysokości – powyżej 3m
• dyspozycyjność ( pora nocna oraz w dni ustawowo wolne od pracy)

Mile widziane:
• wykształcenie kierunkowe
• uprawnienia SEP minimum gr. 1 E do 1 kV (inne mile widziane)
• umiejętności obsługi komputera – pakiet MS Office
• czynne prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:
• pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego

Chcesz uzyskać więcej informacji ?

dzwoń : 664 - pokaż numer telefonu -

napisz do nas :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem:

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Wyświetleń:269
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

15 zł/godz.

Szef kuchni-Poznań

Kucharz

wczoraj
14:37

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika