To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Cieszyn.

Technik liniowy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem
• Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
• Obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń i instalacji (prowadzenie napraw awaryjnych, prowadzenie przeglądów okresowych, prowadzenie prac remontowych, prowadzenie prac konserwacyjnych, prowadzenie diagnostyki)
• Konserwacja urządzeń i utrzymanie ruchu na linii
• Przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne
• Bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców
• Bieżąca ewidencja i kontrola parametrów produkcyjnych
• Diagnostyka, regulacje i ustawienie usterek maszyn, prace modernizacyjne
• Przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących BHP i procedur PPOŻ oraz wewnętrznego regulaminu zakładu

Oczekiwania
Wykształcenie min. zawodowe (z zakresu mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryki, elektromechaniki)
• Umiejętność obsługi maszyn
• Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
• Samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów
• Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
• Umiejętność współpracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
• Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Oferta
• Premia i słodkie deputaty
• Dodatki za pracę w niedzielę i święta
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
• Praca od początku w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (zmiana trwa 8 h)
Pełny etat
• Stały grafik
• Dostęp do programu benefitów pracowniczych Manpower (m.in. karty MultiSport)
• Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia - biuro Manpower na terenie zakładu

Numer ref.: TLI/038/SPA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 15:24, 13 października 2020
  • Wyświetleń:546
  • ID ogłoszenia: 630042152

Ogłoszenia użytkownika Manpower