To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wsparcie techniczne w Słupca.

Technik informatyk - asystent w dziale produktu

17 - 18 zł/godz.

Zatrudnimy mężczyznę do pracy w dziale produktu.

Opis stanowiska;

  • tworzenie ofert
  • obsługa paneli sprzedażowych
  •  analiza statystyk

 Wymagania;

  •   łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej
  •   sprawna obsługa komputera
  • doświadczenie z ebay,amazon, allegro
  •   dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole
  •   kreatywność

Dodatkowym atutem będzie

  • podstawowa znajomość programów graficznych np. PhotoShop, Corel
  • podstawy html-a
  • wysokie wyniki w nauce - dotyczy absolwentów
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy;

  • pracę od poniedziałku do soboty
  •   stabilna firmie zatrudniającej ponad 40 osób
  •   siedziba firmy Piotrowice k.Słupcy
  •   szkolenie

Prosimy przesłać CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie.

W odpowiedzi na wybrane aplikacje zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

  • Dodane o 18:38, 6 lipca 2020
  • Wyświetleń:1568
  • ID ogłoszenia: 556584725

Ogłoszenia użytkownika Jan