To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Emilianów.

Technik/Elektryk z SEP do 1KV, 15 zł netto/h umowa o pracę - Emilianów

Emilianów, wołomiński, Mazowieckie Dodane o 15:40, 10 października 2018, ID ogłoszenia: 487702148

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu. Dla swojego kluczowego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy:

Sprzątanie biur - Emilianów

Zadania na powyższym stanowisku:

• Obsługa linii produkcyjnej, naprawianie usterek, inne czynności zlecone przez przełożonego

Wymagania:

• Uprawnienia SEP do 1 KV

• motywacja,

• zaangażowanie.

Nasz Klient Oferuje:

• Zatrudnienie - pracę w oparciu o umowę o pracę,

• wynagrodzenie 15zł netto/h,

• prace od poniedziałku do piątku,

• Wynagrodzenie zawsze na czas-wypłacane 10-tego każdego miesiąca,

• Pakiet sportowy oraz medyczny w atrakcyjnej cenie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wyświetleń:203
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Paulina

Brak zdjęcia

Pomoc kuchenna

Pomoc kuchenna / zmywak

28 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika