To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Bukowno.

Szlifierz - od zaraz

Bukowno, olkuski, Małopolskie Dodane o 18:33, 1 maja 2019, ID ogłoszenia: 523886177
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego z Klientów, słynącego z produkcji systemów rurociągowych poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Przygotowanie elementów do produkcji
• Montaż elementów
• Szlifowanie, przycinanie, inne prace produkcyjne

Oczekiwania
• Znajomość rysunku technicznego
• Obsługa narzędzi pomiarowych oraz elektronarzędzi
• Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• Stawka zasadnicza: 3000 zł brutto/ mies.
• Premie miesięczne do 600 zł brutto!
• 500zł za polecenie pracownika, po jego zatrudnieniu
• Nadgodziny płatne 100%(codziennie) - dla chętnych
• Po okresie 6 miesięcy możliwość przejścia w struktury firmy
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Praca w systemie 3-zmianowym
• Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
• Wsparcie ze strony konsultanta Manpower
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Wyświetleń:401
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika