Obserwuj

Szlifierz

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 10:24, 14 listopada 2018, ID ogłoszenia: 314554568
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Belma Accessories Systems sp. z o.o. największy w regionie producent i eksporter wyrobów z blach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby Kandydatów na stanowisko:

Szlifierz

Zakres obowiązków:
• szlifowanie detali metalowych zgodnie z dokumentacją techniczną;
• obsługa elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka-kątowa, oscylacyjna oraz diax, piła);
• montaż detali;
• wizualna kontrola jakości.

Wymagania:

• znajomość obsługi narzędzi szlifierskich (szlifierka oscylacyjna, kątowa i diax);
• bardzo dobre zdolności manualne;
• mile widziana znajomość rysunku technicznego ;
• dokładność i precyzja w wykonywanych obowiązkach.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• płacimy za nadgodziny dodatkowo 50% i 100% stawki
• prywatną opiekę medyczną;

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą opcji "wyślij" oraz "dodaj załącznik".

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Belma Accessories Systems

Inżynier Konstruktor

Administracja biurowa

14 lis

14 lis

Pracownik transportu

Produkcja

16 lis

Monter I zmiana

Produkcja

16 lis

Monter- II Zmiany

Produkcja

16 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Przedsiębiorstwo Belma Accessories Systems to firma specjalizująca się w kompleksowej obróbce blach. Już od momentu powstania pomysłu projektu, kompleksowo wspieramy naszych klientów, zarówno w doradztwie technicznym, jak i projektowym. Przygotowujemy wzorce, by następnie tworzyć pierwsze partie produkcyjne oraz złożone projekty dla różnych branż.
... czytaj więcej