To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Wyry.

Szlifierz

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie szlifowanie elementów stalowych na szlifierkach do płaszczyzn.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.
  • Doświadczenie w obsłudze szlifierek do płaszczyzn.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub żurawików.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w siedzibie firmy w Wyrach
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiet socjalny (świadczenia dla dzieci, bony na święta, spotkania integracyjne)
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Noma Tools Sp. z o.o. z siedzibą w Wyrach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Noma Tools Sp. z o.o. z siedzibą w Wyrach przy ul. Łaziska 27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Dodane o 11:40, 19 marca 2020
  • Wyświetleń:616
  • ID ogłoszenia: 588804361