To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łódź.

Super oferta pracy - tokarz, 1 zmiana, b.dobre wynagrodzenie, Zgierz

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 18:45, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 494974833
3 300 - 4 800 zł/mies.
Masz doświadczenie w operowaniu maszynami tokarskimi? Chcesz poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie? Chcesz pracować firmie o wysokim standardzie w zgranym zespole pracowników ?

oferujemy
- stabilne zatrudnianie w renomowanej firmie
- praca w Zgierzu, bardzo dobry dojazd z Łodzi
- bardzo dobre wynagrodzenie, stawka wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych przez Ciebie umiejętności, czyli im więcej umiesz tym więcej zarabiasz
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośrednictwa agencji
- świetna atmosfera, zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy, wysoki standard zakładu
- możliwość rozwoju (szkolenia, wyjazdy)

zadania
- Obsługa tokarki uniwersalnej (obróbka i tworzenie elementów okrągłych do produkcji urządzeń do transportu wewnętrznego) gwintowanie itp.
- Wizualna kontrola jakości

oczekujemy
- wykształcenie min zawodowe/ średnie
- doświadczenie w obsłudze tokarki
- motywacja do pracy oraz chęć nauki i rozwoju.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Wyświetleń:833
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adrianna Piech

Magazynier

Magazynier

9 sty

Młodszy specjalista ds. finansów

Finanse / księgowość

9 sty

od 2 800 zł/mies.do 3 300 zł/mies.

Operator CNC

Produkcja

2 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika