Obserwuj

Stylista fryzur/ fryzjer

Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 15:13, 6 marca 2019, ID ogłoszenia: 489404759

Elit | Spa

Ambasada Urody i Piękna

zatrudni osobę na stanowisko: STYLISTA FRYZUR/ FRYZJER

Miejsce pracy: Rzeszów

Podstawowy zakres obowiązków:

* strzyżenie męskie i damskie,

* przeprowadzanie zabiegów koloryzacji włosów,

* stylizacja fryzur, czesanie, modelowanie,

* przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych,

* wykonywanie fryzur okolicznościowych,

* profesjonalna obsługa klienta,

* utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

* współpraca z innymi pracownikami.

Oczekujemy:

* wykształcenia kierunkowego,

* umiejętności fryzjerskich z zakresu strzyżenia, stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów,

* dobrej organizacji własnego czasu pracy,

* wysokiej kultury osobistej,

* współtworzenia pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

* wynagrodzenie składające się z dwóch składowych: podstawa + prowizja

* uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach fryzjerskich,

* pakiet socjalny,

* pracę w nowocześnie wyposażonym i zarządzanym gabinecie.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Elit Spa

Brak zdjęcia

Kosmetolog

Fryzjer / kosmetyczka

25 lut

Rzeszów, Podkarpackie

Pokaż na mapie