To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Ochrona w Śląskiem.

Strażnik pracownik ochrony- Strumień

Opis
<p>Firma ochroniarska o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników na stanowisko Strażnik Pracownik Ochrony.

OPIS STANOWISKA PRACY:
- dozorowanie obiektu (obchody)
- sporządzanie dziennych raportów
- ścisła współpraca z koordynatorem obiektu
- obserwacja osób wchodzących i wychodzących

WYMAGANIA:
Uwaga! <strong>Wymagane jest orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
</strong>- dyspozycyjność
- chęć i motywacja do pracy
- kultura osobista

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- elastyczny grafik

Miejsce pracy: <strong>Strumień</strong>, budynek przemysłowy

<strong>Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem podanym w ogłoszeniu 535 - pokaż numer telefonu - , od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.</strong></p>
  • Dodane o 10:54, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:1
  • ID ogłoszenia: 535877194

Ogłoszenia użytkownika Agata