To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Limanowa.

Stolarz w drewnie

Limanowa, limanowski, Małopolskie Dodane o 10:50, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 482320636
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

DREKON – producent balustrad i mebli z drewna, toczenie w drewnie.
Poszukujemy osoby na stanowisko stolarz.

Opis stanowiska:
• obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych (podstawowe maszyny typu: grubościówka, wyrówniarka, frezarka, szlifierka, piła, itp.)

Wymagania:
doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:
• pracę na miejscu w zakładzie (bez delagacji)
• stałą pracę w stabilnej firmie (umowa o pracę)
• pracę w przyjaznej atmosferze
• atrakcyjne zarobki

Szczegóły oferty zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV w siedzibie firmy na ul. Fabrycznej 11 w Limanowej, wysłanie na email lub poprzez OLX.

Wyświetleń:3124

Ogłoszenia użytkownika DREKON

Drewno opałowe, rozpałkowe - twarde (buk, dąb) suche

130 zł