To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Bytom.

Stolarz/ ciesla szalunkowy do Drezna od zaraz!

10 000 - 13 000 zł/mies.

AIDe GmbH Personalservice jest wciaz dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą, dzialajaca na niemieckim rynku pracy od 1988 roku. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy w Niemczech, w różnych profesjach. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z nasza firmą. Nadrzednym celem jest zadowolenie naszych pracownikow oraz wzajemny szacunek.

Obecnie pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stolarz/ ciesla szalunkowy ze znajomoscia jezyka niemieckiego!

Miejsce pracy: Drezno

Zadania:

  • Przygotowywanie i montaż szalunków
  • Prace stolarskie i ciesielskie związane z produkcją prefabrykatów

Wymagania:

Wyksztalcenie w zawodzie stolarza lub ciesli

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Dokładność
  • Solidność
  • Doświadczenie w pracy jako stolarz, ciesla lub przy produkcji i montazu szalunkow
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13€ brutto/godzinę +25€ diety za kazdy przepracowany dzien
  • Zaliczki mozliwe po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Zakwaterowanie zapewniane i platne przez pracodawcę
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o prace
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV. Kontakt telefoniczny pod nr. + 491 - pokaż numer telefonu - 4081 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

  • Dodane o 09:47, 6 lipca 2020
  • Wyświetleń:472
  • ID ogłoszenia: 614456899

Ogłoszenia użytkownika AIDe PersonalService