Obserwuj

Stolarz budowlany

Grajewo, grajewski, Podlaskie Dodane o 16:19, 12 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 447758419
DANWOOD S.A. spółka zajmująca się budową prefabrykowanych domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania) na stanowisko stolarz budowlany.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca
• zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą
• zakwaterowanie
• brak sezonowości budów (praca przez cały rok)
• dodatkowe benefity(piknik rodzinny, zimowisko dla dzieci, bal sylwestrowy i premie)

Obowiązki:

• łączenie elementów konstrukcji (ścian), zakładanie rynien,
układanie dachówki,
• montaż i regulacja okien dachowych.

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B,
• wykształcenie – zawodowe, mile widziany stolarz,
• umiejętność podstawowego czytania projektów montażowych,
obsługa elektronarzędzi oraz pneumatyków będących
na wyposażeniu brygad montażowych,
• umiejętność pracy w zespole,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Zadzwoń 857 - pokaż numer telefonu - .

Szczegóły na stronie www.pracapodlasie.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenia użytkownika Danwood

Glazurnik

Budowa / remonty

12 gru

Malarz-szpachlarz

12 gru

Grajewo, grajewski, Podlaskie

Pokaż na mapie

Inne ogłoszenia tego użytkownika

  • Malarz-szpachlarz

  • Glazurnik