Obserwuj

Stażysta w Dziale Zakupów, Kraków - Abra S.A.

Kraków, Małopolskie, Łagiewniki-Borek Fałęcki Dodane o 14:40, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 491657809

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

STAŻYSTA W DZIALE ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Kraków (okolice: Ronda Matecznego)

Jeżeli:

• Tabele przestawne oraz makra w MS Excel nie sprawiają Ci trudności- to ważne, MS Excel będzie Twoim głównym narzędziem pracy

• Jesteś osobą samodzielną, dokładną, odpowiedzialną i energiczną

A jeśli do tego jeszcze:

• Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe

• Dział zakupów stanowi dla Ciebie ciekawe wyzwanie

• Chcesz poznać takie zagadnienia jak badanie konkurencyjności produktu, analiza wyników sprzedażowo-produktowych

Dołącz do nas!

Twoja zadania:

• Sporządzanie analiz i raportów dotyczących produktów oraz sprzedaży

• Obsługę systemu w zakresie wprowadzania danych produktowych oraz cen

• Prowadzenie i obsługę administracyjną dokumentacji zakupowej

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie, terminowo wypłacane wynagrodzenie

• Codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

współpracę z zespołem pełnym pasjonatów

• Niezbędne narzędzia pracy

• Dodatkowy dzień wolny w dniu Twoich urodzin

• Day off (dodatkowy dzień wolny) – raz na dwa miesiące, bo czasem trzeba

• Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

• Dzień owocowo-warzywny w każdy czwartek

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Prześlij aplikację za pośrednictwem strony:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Abra S.A.

Sprzedawca - Kasjer, Jaworzno - Abra S.A.

Kasjer / ekspedient

wczoraj
19:30

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Już od ponad 25 lat oferta Abry tworzona jest z myślą o potrzebach Klientów. Meble dostępne w naszych sklepach są funkcjonalne oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie mają atrakcyjne ceny.

W ponad 100 sklepach Abry, magazynach i biurze pracuje wielu zdolnych, mądrych i pozytywnych ludzi. Dlatego takich samych szukamy w procesach rekrutacyjnych – w końcu musimy do siebie pasować.

Na co dzień jesteśmy raczej zapracowani – tak to jest kiedy firma prężnie się rozwija, ale nie zapominamy o uśmiechu, w końcu to my kreujemy zmiany. A kiedy ktoś z nas potrzebuje pomocy – wiemy, że możemy na siebie liczyć.
... czytaj więcej