To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Kraków.

Staż 30+ płatny UP -dział Rekrutacji, Kraków

Kraków, Małopolskie, Krowodrza Dodane o 16:47, 4 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 453408061

Obecnie poszukujemy kandydatów na staż organizowany ze Środków Funduszu Społecznego ( Grodzki Urząd Pracy w Krakowie)

- do Działu Rekrutacji

Miejsce pracy: Kraków, Biały Prądnik

ZADANIA
• Obsługa administracyjna zleceń
• Bieżący kontakt z kierownikami i kandydatami
- Proaktywna postawa i zaangażowanie - po zakończeniu stażu możliwość zatrudnienia

OCZEKIWANIA
• Wykształcenie średnie
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• mile widziane doświadczenie operacyjne

WYMAGANIA – Warunkiem koniecznym skorzystania ze stażu jest:
• Wiek powyżej 30 lat
• Status osoby bezrobotnej
• Miejsce zameldowania : Kraków

OFERUJEMY
• Zdobycie doświadczenia
• Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie
• Możliwość zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem:

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Wyświetleń:326
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Samodzielna KSIĘGOWA, Kraków

Finanse / księgowość

23 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika