To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Kraków.

Stała praca centrum,dobre warunki.Pokojowa/Bufetowa-Apartamenty Kajzer

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 18:20, 17 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 480388228
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Apartamenty Kajzer ul.Limanowskiego 12

Poszukujemy zaufanej osoby do pracy w charakterze pokojowej oraz śniadaniowej.

Umowa o pracę na pełnym etacie

Obowiązki:
- sprzątanie pokoi hotelowych i utrzymywanie czystości we wszystkich częściach wspólnych na terenie obiektu
-wydawanie oraz obsługa śniadań w formie bufetu / szwedzki stoł

Oczekiwania:
- książeczka sanepidowska (Mile widziane)
- odpowiedzialność
- doświadczenie
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-stałą pracę na dogodnych warunkach
- pracę w miłej atmosferze
- elastyczny grafik

osoby zainteresowane, spełniające wrunki proszę dzwonić,

na pewno się dogadamy.

kontakt telefoniczny
504 - pokaż numer telefonu -
124 - pokaż numer telefonu - wew.0

kajzerhostel gmail.com

Wyświetleń:776

Ogłoszenia użytkownika Apartamenty Kajzer

Apartamenty w cenie! wynajem krótko terminowy , Stare Miasto

125 zł

Wynajem krótkoterminowy Apartamenty Kraków Stare Miasto Kazimierz

125 zł

homelyapartments.pl Kraków Stare Miasto, Kazimierz, Centrum

125 zł

Prywatne zakwaterowanie im dłużej tym taniej Stare Miasto

150 zł