To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Poznań.

Sprzedawca stoisko Telefony i Akcesoria MOBILE STORE FACTORY POZNAŃ

Sprzedawca - Doradca klienta FACTORY OUTLET POZNAŃ,

LUBOŃ , MOBILE STORE sieci sklepów z telefonami oraz akcesoriami gsm

Miejsce pracy: LUBOŃ, FACTORY OUTLET POZNAŃ
Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Sprzedawca - Doradca klienta w jednym z punktów sieci MOBILE STORE FACTORY OUTLET POZNAŃ,

LUBOŃ , sklepów z telefonami oraz akcesoriami gsm.

Wymagania:

wykształcenie średnie
obsługa komputera i znajomość obsługi telefonów komórkowych w stopniu pozwalającym na samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych (atut),
język angielski w stopniu komunikatywnym (atut),
dyspozycyjność,
zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
chęci do poszerzania swojej wiedzy.

Zakres obowiązków:

aktywna sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów,
dbanie o ekspozycje towaru i wygląd stoiska,
uzupełnianie braków towarowych i składanie zamówień wg harmonogramu dostaw.

Oferujemy:

szkolenie produktowe i sprzętowe,
pracę na cały etat, Umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania i kreatywności (podstawa + premia)
dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i elastyczne warunki pracy.
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży GSM będzie dodatkowym atutem. CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail podany w formularzu ogłoszenia. Dziękujemy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mobile Store s.c. z siedzibą w Krakowie ul.Stawowa 61/ 631 - pokaż numer telefonu - 6 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mobile Store s.c. z siedzibą w Krakowie przy ul.ul.Stawowa 61/ 631 - pokaż numer telefonu - 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Dodane o 16:42, 18 grudnia 2019
  • Wyświetleń:1407
  • ID ogłoszenia: 533164057