Obserwuj

Sprzedawca - Obsługa Klienta - sklep z artykułami dla psów i kotów

Żory, Śląskie Dodane o 22:39, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499345346

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie z branży zoologii – sklep z artykułami dla psów i kotów.

·        Pracę stacjonarną w placówce w Żorach oraz stałe godziny pracy.

·        Terminowe wynagrodzenie.

·        Możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach – szkolenia wstępne, wdrożeniowe oraz rozwojowe.

Realizowane zadania:

·        Obsługa Klienta – pomoc Klientom na sali sprzedaży odpowiednio do ich potrzeb oraz rekomendacja i doradztwo produktów.

·        Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami.

·        Obsługa programu sprzedażowego, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

·        Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz placówki.

·        Ekspozycja produktów, dbałość o ich odpowiednie oznaczenia oraz jakość.

·        Prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z instrukcją magazynową.

Wymagania:

·        Pasja i zamiłowanie do zoologii.

·        Znajomość zasad obsługi Klienta.

·        Znajomość obsługi komputera.

·        Energiczna i przyjazna osobowość.

·        Łatwość nawiązywania kontaktów.

·        Zaangażowanie i skuteczność w działaniu.

·        Dobra organizacja pracy.

·        Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

·        Dyspozycyjność.

·        Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

·        Doświadczenie w sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem.

·        Doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej będzie dodatkowym atutem.

Wymagane dokumenty: CV wraz ze zdjęciem zawierające poniższą klauzulę

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: (tekst jednolity: Dz.U.z 2015r.,poz.2135)

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Żory, Śląskie

Pokaż na mapie