To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Żychlin.

Sprzedawca / magazynier

Poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy / Magazyniera w sklepie PSB Mrówka w Żychlinie. Podejmiemy współpracę z osobami zarówno z doświadczeniem, jak i dopiero rozpoczynającymi swoją karierę w branży. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż materiałów budowlanych i artykułów gospodarstwa domowego,

• Przyjmowanie dostaw i wydawanie towarów,

• Umiejętność obsługi programów sprzedażowych,

• Dbanie o dobry wizerunek firmy,

• Doradztwo techniczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy Sprzedawcy / Magazyniera,

• Umiejętność tworzenia ofert i kalkulacji dla klientów,

• Umiejętność organizacji pracy własnej,

• Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność,

• Dyspozycyjność, komunikatywność i uczciwość,

• Wysoka kultura osobista,

• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

• Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia i rozwoju zawodowego;

• Narzędzia niezbędne do pracy;

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i efektów pracy.