To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Podkarpackiem.

Sprzedawca - Kasjer TARNOBRZEG

Tarnobrzeg Dodane o 14:53, 4 grudnia 2017, ID ogłoszenia: 353727356

Firma Jeronimo Martins Polska S.A. właściciel sklepów Biedronka, obecnie poszukuje, osób na stanowisko:

Kasjer-Sprzedawca

Lokalizacja: TARNOBRZEG
Zadania:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów oraz dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy w różnych porach dnia,
• Gotowość do pracy w różne dni tygodnia,
• Gotowość do pracy fizycznej,
• Rzetelność i uczciwość w podejściu do obowiązków,
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych (np. paczki dla pracowników, upominki dla dzieci, pomoc finansowa i pozafinansowa dla potrzebujących),
• Możliwy rozwój zawodowy i osobisty.

Wyświetleń:1
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marta

Sprzedawca – Kasjer Biedronka KROSNO

Kasjer / ekspedient

11 lip

Sprzedawca-Kasjer Biedronka SIENIAWA

11 lip

Sprzedawca Kasjer Biedronka SANOK

11 lip

Sprzedawca Kasjer PRZEMYŚL

26 cze

Praca dodatkowa-Biedronka STRZYŻÓW

26 cze

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika