Obserwuj

Sprzedawca - Kasjer TARNOBRZEG

Tarnobrzeg, Podkarpackie Dodane o 10:44, 14 grudnia 2017, ID ogłoszenia: 353727356

Firma Jeronimo Martins Polska S.A. właściciel sklepów Biedronka, obecnie poszukuje, osób na stanowisko:

Kasjer-Sprzedawca

Lokalizacja: TARNOBRZEG
Zadania:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów oraz dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy w różnych porach dnia,
• Gotowość do pracy w różne dni tygodnia,
• Gotowość do pracy fizycznej,
• Rzetelność i uczciwość w podejściu do obowiązków,
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych (np. paczki dla pracowników, upominki dla dzieci, pomoc finansowa i pozafinansowa dla potrzebujących),
• Możliwy rozwój zawodowy i osobisty.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swojego CV oraz zawartych w nim danych przez Grupę OLX sp. z o.o. Szczegóły

Niniejsza zgoda obejmuje również zezwolenie na udostępnianie Twojego CV i zawartych w nim danych podmiotom trzecim oraz na ich przetwarzanie przez te podmioty w celach związanych z postępowaniami rekrutacyjnymi. Wyrażasz również zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych zawartych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności Zwiń

Dodaj inny załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marta

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Tarnobrzeg, Podkarpackie

Pokaż na mapie