Obserwuj

Sprzedawca/Doradca klienta GSM Opole

Opole, Opolskie Dodane o 17:42, 22 marca 2019, ID ogłoszenia: 519700476

Poszukujemy pracownika na stanowisko obsługi/doradcy klienta w nowo-otwartym punkcie GSM na terenie Opole.

Oferujemy:

- szkolenie produktowe i sprzętowe,

- pracę na cały etat- umowa o pracę lub umowa zlecenie (w zależności od potrzeb),

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania i kreatywności (podstawa + premia),

- dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i elastyczne warunki pracy.

Wymagania:

- obsługa komputera i znajomość obsługi telefonów komórkowych w stopniu pozwalającym na samodzielność w wykonywaniu obowiązków ( mile widziana),

- znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych (atut),

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem,

- chęci do poszerzania swojej wiedzy.

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów,

- dbanie o ekspozycje towaru i wygląd punktu handlowego,

- uzupełnianie braków towarowych i składanie zamówień wg potrzeb.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży GSM będzie dodatkowym atutem.

CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail podany w formularzu ogłoszenia.

Oferujemy pracę z możliwością rozwoju wśród młodej kadry pracowniczej.

Dziękujemy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Opole, Opolskie

Pokaż na mapie