To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Gdańsk.

Sprzedawca Cukiernia Wenta Gdańsk Zaspa

Gdańsk, Pomorskie, Zaspa Rozstaje Dodane o 13:40, 8 maja 2018, ID ogłoszenia: 434995765

Cukiernia E.M. Wenta, firma rodzinna z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku zatrudni sprzedawcę do cukierni w Gdańsku

OFERUJEMY:
- pracę sezonową w miesiącach maj-wrzesień
- stabilną pracę w renomowanej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w miłej atmosferze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- sprzedaż wyrobów głównie lodów
- przygotowywanie kaw, herbat oraz deserów
- obsługa kawiarni
- utrzymanie czystości w sklepie

WYMAGANIA:
- pozytywne nastawienie
- sumienność
- uczciwość
- dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Aplikacje prosimy składać mailem bądź osobiście-w Cukierni.
W CV prosimy dopisać: Rekrutacja Zaspa

Z góry dziękujemy za aplikacje.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:565

Ogłoszenia użytkownika Mateusz

Brak zdjęcia