To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Chorzów.

Sprzątanie-Matmax-Chorzów-Carrefour

Pracownik utrzymania czystości

Praca - Chorzów ul. Parkowa 20 - teren Carrefour

wynagrodzenie od 12,80 na rękę

  • Zatrudnimy osoby bez doświadczenia
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności lecz nie jest ono wymagane

Zadania:

  • mycie i dezynfekcja podłóg -ręczne jak i mechaniczne przy użyciu atestowanych środków chemicznych
  • zamiatanie powierzchni na terenie obiektu
  • mycie powierzchni szklanych
  • bieżące prace porządkowe

Wymagamy:

  • Dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Praca w miłej atmosferze
  • Wsparcie kierownika obiektu
  • Odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy

P. Maria tel. 602 - pokaż numer telefonu - , P.Joanna tel. 785 - pokaż numer telefonu -

  • Dodane o 13:59, 20 stycznia 2020
  • Wyświetleń:226
  • ID ogłoszenia: 499273907

Ogłoszenia użytkownika Maria