To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Bielsko-Biała.

SPEED-NET - Pracownik fizyczny przy budowie sieci światłowodowej

SPEED-NET - dynamicznie rozwijająca się firma telekomunikacyjna zatrudni pracowników na stanowisku:

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY BUDOWIE SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

• budowa i montaż sieci światłowodowych

• budowa przyłączy, montaż rur elektroinstalacyjnych i korytek, montaż skrzynek

• wciąganie kabli do kanalizacji teletechnicznej

• podwieszanie kabli na podbudowie słupowej

Wymagania:

• zaangażowanie i samodzielności w działaniu

• umiejętność pracy w zespole,

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

• możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,

• pracę w rozwijającym się segmencie rynku,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Dodane o 14:30, 8 stycznia 2020
  • Wyświetleń:6063
  • ID ogłoszenia: 534189656