To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Logistyka i zakupy w Jasło.

Spedytor Międzynarodowy Jasło

3 000 - 5 000 zł/mies.

Poszukujemy osób na stanowisko Spedytor Międzynarodowy w prężnie działającej od lat firmie spedycyjnej

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych oraz transportowych

- pozyskiwanie klientów

- budowanie długoterminowych relacji z klientami

- dbanie o wysoką jakość usług transportowych oraz ich terminowość

- bieżące rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń transportowych

Wymagania:

- dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego ( niemiecki, angielski)

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji i rozwiązywania problemów

- dyspozycyjność

- samoorganizacja pracy

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie , doświadczonym zespole oraz przyjaznej atmosferze

- kompleksowe wdrożenie

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

-szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

- na początku zatrudnienia umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę.

Proszę o przesłanie CV w załączniku

  • Dodane o 12:47, 15 września 2020
  • Wyświetleń:77
  • ID ogłoszenia: 628636106

Ogłoszenia użytkownika Anna