Obserwuj

Spedytor Międzynarodowy do 50% prowizji !!!

Warszawa, Mazowieckie, Praga-Południe Dodane o 01:37, 18 marca 2019, ID ogłoszenia: 517350553

Firma transportowa zatrudni spedytorów z doświadczeniem w drogowym transporcie międzynarodowym .
Wymagana jest umiejętność poprowadzenia floty pojazdów o DMC 3,5 T (busy plandeki i windy) po Unii Europejskiej poparta doświadczeniem i znajomością wielu giełd transportowych.
Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
Mile widziana własna baza kontrahentów oraz komunikatywna znajomość innych języków obcych używanych w Unii Europejskiej.

Warunki finansowe, w tym wysokość marży, uzależnione od indywidualnych umiejętności i wykorzystywania bazy własnych klientów oraz zaangażowania w rozwój firmy ustalane są indywidualnie.

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa zleceń transportowych realizowanych dla dedykowanego klienta
  • codzienna współpraca z kierowcami
  • Umiejętności interpersonalne, nawiązywania kontaktów z klientami,
  • Umiejętność negocjacji,
  • Znajomość giełd transportowych Trans.eu i TimoCom,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

Podstawa 3 tysiące, reszta %

TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM.

Prowadzimy swoje auta, mamy bardzo dobrych kierowców co jest wielkim komfortem pracy dla wszystkich ;)

UWAGA! Nie zatrudniamy w systemie "home office"!!!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883, z późn. zm.)”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

3 000 - 18 000 zł/mies.

Warszawa, Mazowieckie, Praga-Południe

Pokaż na mapie