Obserwuj

Spedytor/ka

Skołyszyn, jasielski, Podkarpackie Dodane o 12:46, 11 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 504897143

Firma Transportowa zatrudni Spedytora.

Zadania:
- Kompleksowa obsługa międzynarodowych zleceń spedycyjnych
- Optymalizacja kosztów spedycyjnych
- Budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy
- Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Znajomość jednego z języków obcych (angielski lub niemiecki)
- Doświadczenie w spedycji, w szczególności drogowej
- Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- Znajomość MS Office
- Systematyczność
Dyspozycyjność
Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w profesjonalnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o kierowanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego bądź pod numerem telefonu 502 - pokaż numer telefonu - .

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Magdalena

Brak zdjęcia

Kierwca C+E

Kierowca / kurier

9 sty

Skołyszyn, jasielski, Podkarpackie

Pokaż na mapie