Spedytor firma transportowa Wrocław Krzyki, fajna atmosfera, ZAPRASZAM

2 500 - 6 000 zł/mies.

poszukujemy Spedytora międzynarodowego

Praca we Wrocławiu na Krzykach, dobry dojazd z całego miasta, PRACA W SWOBODNEJ ATMOSFERZE, MAŁY ZESSPÓŁ, MAM NADZIEJE, ŻE SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE...A MOŻE TY NAS...

A TERAZ FORMALNOŚCI:

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę)

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

- Możliwość rozwoju i szkoleń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zdobywanie i przyjmowanie zamówień na realizację przewozów ładunków, aktywne składanie ofert dla dotychczasowych klientów, sporządzanie dokumentów związanych z obsługą przesyłek a także przygotowywanie ofert przetargowych, uczestnictwo w targach branżowych w kraju i za granicą, aktywnym wyszukiwaniem nowych klientów oraz podtrzymywania dobrych relacji z dotychczasowymi.

WYMAGANIA:

-Pakiet TIMO i Trans - mile widziana znajomość giełd transportowych - brak znajomości nie dyskwalifikuje

- praktyczna znajomość zagadnień związanych z rynkiem przewozów  międzynarodowych(jeśli nie masz doświadczenia to trudno :-) wszystkiego można się nauczyć, wystarczy chcieć...

- umiejętności sprzedażowe

- bardzo dobra organizacja pracy i kultura osobista, umiejętność zjednywania sobie ludzi.

- praktyczna znajomość jednego z języków w mowie i piśmie: Niemiecki, Angielski

- Znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office

- Umowę o pracę

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

ZAPRASZAMY !!!

  • Dodane o 22:31, 21 września 2020
  • Wyświetleń:5179
  • ID ogłoszenia: 583680205

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki

Ogłoszenia użytkownika Piotr