To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Wawelno.

Spedytor / Dyspozytor transport miedzynarodowy j.niemiecki

Wawelno, opolski, Opolskie Dodane o 11:16, 10 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 467562989

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnię spedytora/ dyspozytora do planowania zestawów ciągnik siodłowy + naczepa w transporcie międzynarodowym.

Zakres obowiązków:
- planowanie transportu dla własnej floty (zlecenia stałe)
- opieka oraz kontrola nad kierowcą, wyznaczanie tras, planowanie tankowań
- obsługa stałych klientów
- rozliczanie kierowców

Wymagania:
- umiejętność kreatywnego myślenia
- znajomość języka niemieckiego obowiązkowa
- dobra organizacja pracy
- umiejętność obsługi podstawowych funkcji komputera
- mile widziane doświadczenie w branży transportowej
- mile widziane znajomość języka ukraińskiego

Oferuję:
- wysokie wynagrodzenie premiowane w oparciu o wyniki
- możliwość przyuczenia
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole

Spełniasz wymagania? Zainteresowany ofertą?
Proszę wyślij swoją aplikację wraz z CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres email.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wyświetleń:239

Ogłoszenia użytkownika Marcin