Obserwuj

SPEDYTOR DROGOWY Krajowy / Międzynarodowy

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów Dodane o 09:54, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493072280
Total Logistic Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie jest firmą transportowo-logistyczną, działającą na rynku polskim i międzynarodowym od 1997 roku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko Spedytora krajowego i międzynarodowego.

OPIS STANOWISKA:
• Obsługa stałych klientów w zakresie zleceń transportowo - spedycyjnych
• Planowanie i organizacja transportów zgodnie z potrzebami klientów oraz standardami naszej firmy
• Koordynowanie i monitorowanie realizowanych zleceń, a także dbanie o ich prawidłowy przebieg
• Wprowadzanie zleceń do systemu interLAN Speed
• Pełna obsługa dokumentacji realizowanych transportów
• Sporządzanie raportów operacyjnych
• Kształtowanie właściwego wizerunku firmy
• Dla ambitnych – aktywne poszukiwanie nowych, własnych klientów

WYMAGANIA:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność logicznego myślenia i planowania
• Bardzo dobra organizacja stanowiska pracy
• Umiejętność pracy zespołowej
• Umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office

Dodatkowym atutem będą:
• Znajomość obsługi systemu interLAN Speed
• Znajomość obsługi giełdy Trans

ZAPEWNIAMY:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Pracę w młodym i ambitnym zespole
• Przyjazną atmosferę w pracy

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Total Logistic Sp. z o.o. S.K.A.

Brak zdjęcia