To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Rogowiec.

Specjalista w dziale konstrukcji stalowych

Rogowiec, bełchatowski, Łódzkie Dodane o 13:54, 9 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 492867673
3 500 - 5 000 zł/mies.
Firma PG BUDOWA zatrudni Specjalistę w dziale konstrukcji stalowych:

zakres obowiązków:

- Wyszukiwanie dostawców konstrukcji stalowych
- Zamówienia konstrukcji stalowych
- Nadzór nad procesem produkcji własnej od przyjęcia zlecenia do momentu dostawy na budowę.
- Nadzorowanie magazynu stali: przyjmowanie materiału na stan magazynu stali dokumentem PZ.
- Tworzenie ZPR - zleceń produkcyjnych -
- Opracowywanie dokumentacji technicznej, współpraca z zamawiającym, projektantem.
- Koordynacja prac działów produkcji oraz głównego spawalnika w zakresie realizacji zleceń .
- Sporządzanie Deklaracji Właściwości Użytkowych zgodnie ze specyfika techniczną.
- Rozpatrywanie reklamacji oraz nadzór nad działaniami korygującymi.
- Dbanie o terminowe i jakościowo dobrze wykonanie powierzonych zleceń.
- Przygotowywanie specyfikacji wysyłkowych (malarnia, cynkownia, budowy...)

oczekiwania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku 1 rok

-znajomość branży konstrukcji stalowych

- wykształcenie wyższe techniczne

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Auto Cad ),

- umiejętność pracy w grupie, a jednocześnie samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.

Oferujemy:

- Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Dobre warunki i narzędzia pracy, - Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
Wyświetleń:2328

Ogłoszenia użytkownika PG BUDOWA

Brak zdjęcia

od 3 500 zł/mies.do 6 000 zł/mies.