To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Śląskiem.

Specjalista ds. zakupów i kontaktów z Klientem

Opis
<p>Młodszy Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój (Bzie)

Opis stanowiska

- Odpowiedzialność za powierzony obszar zakupowy,
- Planowanie dostaw oraz ścisła współpraca z dostawcami,
- Negocjowanie cen i warunków dostaw,
- Kontrola stanów magazynowych,
- Ciągła współpraca z magazynem oraz działem zarządzającym,
Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z dostawcami.

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe </p><p> Znajomość branży mechanicznej,</p><p> Miłe widziane doświadczenie,
Znajomość języka angielskiego,
Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju,
Zdobycie doświadczenia dającego możliwość i szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji,
Możliwość awansu,
Ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,</p><p> Wynagrodzenie uzależnione jest od operatywności.
Umowę o pracę.</p><p></p><p>Proszę pisać na maila: piotrowsiak(małpa)zmkamyczek.pl</p><p></p>
  • Dodane o 17:26, 15 maja 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 530856535