To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Bochnia.

Specjalista ds. sprzedaży umowa o pracę, pełny etat

Bochnia, bocheński, Małopolskie Dodane o 17:08, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525185113

RYSTAL- jesteśmy producentem kształtowników stalowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

OPIS STANOWISKA

-aktywna sprzedaż wyrobów hutniczych i realizacja zamówień

-przygotowywanie kalkulacji i ofert dla klientów

-obsługa kasy fiskalnej

-obsługa systemu sprzedażowego

-kontrola stanów magazynowych i zamawianie towarów

-przyjmowanie towarów na magazyn zgodnie z dokumentem dostawy

WYMAGANIA

-wykształcenie min. średnie

- doświadczenie na podobnym stanowisku

-Umiejętności obsługi komputera, kasy fiskalnej

-dobra organizacja pracy, rzetelność, uczciwość, sumienność

-aktywne podejście do klienta

-zaangażowanie i chęć do pracy

-samodzielność w działaniu

- znajomość branży hutniczej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-terminowe płatności

- stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w Procesie rekrutacji

· Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez F.P.U.H. RYSTAL Maria Maćkowska z siedzibą ul. Partyzantów 17, 32-700 Bochnia zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach

· Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez F.P.U.H. RYSTAL Maria Maćkowska z siedzibą ul. Partyzantów 17, 32-700 Bochnia zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy w firmie FPUH Rystal zamieszczoną na stronie internetowej http://wyroby-hutnicze.com.pl/kariera/

Wyświetleń:597

Ogłoszenia użytkownika Ryszard

Brak zdjęcia

Operator urządzeń

Produkcja

10 maj