Obserwuj

Specjalista ds.sprzedaży telefonicznej

Łódź, Łódzkie, Polesie Dodane o 15:26, 16 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 481763641

Voice Contact Center, jest liderem wśród firm świadczących usługi zarządzania relacjami z klientem z wykorzystaniem wirtualnych kanałów komunikacji.
Po więcej informacji zapraszamy na www.voicecc.pl

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
miejsce pracy:
Łódź, ul. Żeligowskiego 3/5

Zakres obowiązków:

• telefoniczna sprzedaż produktów i usług naszych klientów
• udzielanie klientom informacji o promowanych produktach i usługach
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania:

• dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
• komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm
• nastawienie na realizację celów i wyników sprzedaży
• znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) lub chęć nauki
• wykształcenie min. średnie
• mile widziane doświadczenie w pracy w call center / telemarketingu lub obsłudze klienta, ale niekonieczne

Nasza oferta:

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia + ZUS
• stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa: 17,28 zł brutto) *plus system motywacyjny
• pakiet szkoleń z produktów oraz technik sprzedaży i obsługi klienta
• możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
• praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi
• wysoki komfort pracy w nowoczesnym centrum operacyjnym
• atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe, ubezpieczenie zdrowotne, ciekawe konkursy, niespodzianki
• zapraszamy osoby w każdym wieku

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Alicja

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu. W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki zależne, między innymi: Divante sp. z o. o., ArchiDoc, Cursor S.A., Tell sp. z o. o., PTI sp. z o.o., Europhone sp. z o.o. oraz Mer Service sp. z o.o.

Grupa OEX działa w czterech segmentach operacyjnych: E-biznes, Zarządzanie dokumentami i obsługa klienta, Wsparcie sprzedaży oraz Zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej.
... czytaj więcej