Specjalista ds. sprzedaży internetowej LDT S.A. Mikołów

4 200 - 5 500 zł/mies.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży internetowej.

Opis stanowiska:

- Wystawianie aukcji w serwisie Alegro.pl

- Dbałość o wysoką jakość graficzną i merytoryczną ofert sprzedaży

- Wystawianie produktów w sklepie internetowym

- Optymalizacja konwersji

- Dbanie o poprawność ofert

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok!;
  • Znajomość branży e-commerce i serwisu Allegro;

- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30

- Zaangażowanie do pracy;

- Sumienność;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Komunikatywność;

- Dokładność oraz szczegółowość;

Dodatkowe umiejętności wymienione poniżej będą dużym atutem:

  • Znajomość Google Adwords (Ads);
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu i utrzymywaniu wysokiej jakości punktowej sprzedaży na koncie Allegro;
  • Bardzo dobra umiejętność obróbki zdjęć (photoshop, lightroom itp.)
  • Samodzielne przygotowanie zdjęć i grafik na potrzeby social media, e-commerce
  • Projektowanie materiałów wizerunkowych oraz filmów video

Oferujemy:

- Przyjazną atmosferę pracy;

- Stabilną i interesującą pracę w rozwijającej się firmie,

- Możliwość częściowej pracy zdalnej;

- Możliwość realizacji własnych kreatywnych pomysłów,

- Wynagrodzenie zasadnicze + premia zależna od wyników indywidualnych;

- Zniżki pracownicze na bardzo atrakcyjne produkty;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem poprzez portal OLX wraz z DOKŁADNYM OPISEM DOŚWIADCZENIA na podobnym stanowisku i podaniem wszelkich umiejętności dodatkowych wymienionych w opisie powyżej!

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń i odpowiemy tylko na wybrane oferty.

  • Dodane o 14:21, 16 października 2020
  • Wyświetleń:639
  • ID ogłoszenia: 634989379

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Mikołów, mikołowski, Śląskie, Kamionka