Obserwuj

Specjalista ds. Sprzedaży

Szczecin, Zachodniopomorskie, Świerczewo Dodane o 15:53, 15 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493353928
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.
Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się sprzedażą płytek ceramicznych poszukujemy kreatywnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
• Bezpośrednia obsługa klienta zgodnie z standardami firmy
• Doradztwo, sprzedaż płytek ceramicznych
• Prawidłowa ekspozycja produktów
• Monitorowanie rynku lokalnego

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta
• Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej bądź pokrewnej
• Sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Dyspozycyjność
• Komunikatywność
• Chęć rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy

Oferujemy:
• Pracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Stałe wynagrodzenie + system prowizyjny
• Praca od poniedziałku do piątku + sobota
• Praca w przyjaznym zespole
• Rozwój zawodowy
• Szkolenia wstępne przygotowujące do pracy
• Udział w interesujących projektach
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Magdalena Antoszewska

Magazynier

Magazynier

29 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Agencja Pracy Tymczasowej