To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Kraków.

Specjalista ds.Spedycyjno-Celnych

Kraków, Małopolskie, Grzegórzki Dodane o 11:04, 8 maja 2019, ID ogłoszenia: 525404117

Praca w firmie TEVA Operations Poland Sp. z o.o. to szansa zdobycia umiejętności i doświadczeń, które gwarantuje zatrudnienie w dużej, międzynarodowej korporacji.Krakowski zakład to producent leków o 80-letniej tradycji, który jest obecnie częścią globalnej firmy Teva-jednej z największych firm farmaceutycznych świata - specjalizującej się w produkcji i sprzedaży leków generycznych.

Podstawowe obowiązki:

• Przygotowanie raportu INTRASTAT

• Dokonywanie odpraw celnych w imporcie i eksporcie i przygotowywanie dokumentacji

• Tworzenie dokumentacji sprzedaży – faktury, faktury pro-forma, certyfikaty ubezpieczenia cargo

• Procesowanie wysyłek kraj/export

• Organizowanie transportu od dostawców do TOP

• Przygotowywanie raportów VAT do księgowości

• Przekazywanie informacji o należnościach celnych i akcyzowych do FSCC

• Tworzenie dokumentacji akcyzowej

Oczekiwania:

• Znajomość SAP/Oracle/MS Excel

• Wykształcenie wyższe

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Mile widziana znajomość tematów celnych/towaroznawstwo

• Umiejętność ciągłego doskonalenie procesów/systemów

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Bogaty pakiet benefitów

Wyświetleń:579
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika TEVA

Operator maszyn

Produkcja

8 maj

Konsultant Medyczny

Przedstawiciel handlowy

8 maj

Kierownik Zmiany

Produkcja

15 maj

Produkcja

15 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika