To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii HR w Kraków.

Specjalista ds. rekrutacji z językiem Rosyjskim ( РЕКРУТЕР )

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 16:59, 7 maja 2019, ID ogłoszenia: 481708096
2 400 - 5 000 zł/mies.

Ogólnopolska agencja pracy "WORK & JOB", obsługująca jedni z największych polskich firm, w ramach rozwoju naszej firmy poszukuje odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

Польськое агенство по трудоустройству в кракове ищет РЕКРУТЕРОВ (ТОЛЬКО С ОПЫТОМ)

Польська агенція по працевлаштуваню шукає РЕКРУТЕРІВ

Specjalista ds. rekrutacji z językiem Ukraińskim lub Rosyjskim

( TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM )
Специалист до дел рекрутации з языком Русским и Украинским
Спеціаліст до справ рекрутації з Російською і Українською мовами

Obowiązki:
• Redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych i innych mediach
• Zarządzanie kanałami Social Media
• Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
• Selekcja przychodzących dokumentów aplikacyjnych
• Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych
• Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych na terenie całego kraju
• Współpraca z zespołem rekruterów
• Samodzielne planowanie działań rekrutacyjnych, a także według otrzymanych wytycznych
• Monitorowanie i analiza przeprowadzanych działań rekrutacyjnych
• Obsługa dedykowanej platformy internetowej

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy pod presją czasu i koncentracji na wielu zadaniach jednocześnie
• Doskonałe umiejętności organizacyjne
• Aktywne prawo jazdy kategorii B (Będzie dodatkowym atutem)
• Biegła znajomość obsługi Social Media i pakietów MS Office
• Wykształcenie minimum średnie
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
• Znajomość języka Rosyjskiego oraz Ukraińskiego

Oferujemy:
• Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość realizacji własnych pomysłów
• Wsparcie doświadczonego zespołu
• Pracę w przyjaznej i twórczej atmosferze, w której możesz rozwinąć skrzydła
• Możliwość uczestnictwa w kursie języka angielskiego w firmie
• Możliwość wysokich zarobków oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i stabilne warunki zatrudnienia

Z doświadczeniam

Wyświetleń:8427

Ogłoszenia użytkownika Władysław

Brak zdjęcia