To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Olsztyn.

Specjalista ds. Rekrutacji

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Dodane o 14:40, 20 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 358204560
Probetreuung to firma oferująca usługi w zakresie opieki osób starszych w Niemczech. Rekrutujemy i zatrudniamy personel opiekuńczy do pracy w Niemczech. Naszym pracownikom oferujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju. Cenimy inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności.

Zakres obowiązków:
- rekrutacja i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna
- współpraca z Urzędami Pracy, uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy
- prowadzenie spotkan informacyjnych oraz rekrutacyjnych

Wymagania:
- co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, Call Center
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
- znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem
- praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy
- atrakcyjny system wynagrodzeń, premie,
- możliwość rozwoju oraz szkoleń
- stabilne zatrudnienie
- Pakiet Multisport

Probetreuung
Ul. Wyszyńskiego 1B, Olsztyn CEZAL
897 - pokaż numer telefonu -
Wyświetleń:978